Nacházíte se:   Intergram   ›  Aktuality   ›  Vyúčtování odměn zastupovaným za užití záznamů uměleckých výkonů na komerčních snímcích v roce 2017

Aktuality

Vyúčtování odměn zastupovaným za užití záznamů uměleckých výkonů na komerčních snímcích v roce 2017

Vážení zastupování,

rádi bychom vás informovali, že v současné době probíhá opravné kontrolní vyúčtování odměn zastupovaným za užití záznamů uměleckých výkonů na komerčních snímcích v roce 2017 a tímto užitím souvisejících neidentifikovatelných odměn. Cílem je porovnat výsledky obou vyúčtování a případně zastupovaným doplatit vzniklé rozdíly v odměnách.

 

Toto kontrolní vyúčtování je nutné provést z toho důvodu, že při důkladných kontrolách vyúčtování roku 2017, které poprvé proběhlo v novém informačním systému, byly odhaleny dílčí problémy a výsledky vyúčtování tak nebylo možné považovat ve všech případech za spolehlivé.

Jakmile bude kontrolní vyúčtování dokončeno, budou vám poštou odeslány finální přehledy o vyúčtovaných odměnách za užití zvukových a zvukově obrazových záznamů v roce 2017 včetně finální výše režijní srážky.

Následně budou dostupné i detailní přehledy o odměnách na webech zastupovaných, tj. www.umelci-intergram.czwww.vyrobci-intergram.cz.

Velice děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace s vyúčtováním roku 2017.

Zpět

Archiv aktualit