Nacházíte se:   Intergram   ›  Aktuality   ›  Katalog výrobců

Aktuality

Katalog výrobců

informace ke Katalogům výrobců platných pro r. 2015

Dobrý den,

v minulých letech jsme od vás k potřebám vyúčtování odměn obdrželi katalog nahrávek, ke kterým vlastníte nebo vykonáváte práva výrobce zvukových záznamů (případně zvukově obrazových záznamů – videoklipů) nebo jste o registraci katalogu takovýchto nahrávek u Intergram projevili zájem.

ZDE je standardizovaný elektronický formulář katalogu (verzi  v xml a verzi v xls). Současně přikládáme, tak jako minulý rok, formulář ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ VÝROBCE ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ A ZVUKOVĚ OBRAZOVÝCH ZÁZNAMŮ (VIDEOKLIPŮ) k uplatňování nároků na odměnu za užití zvukových záznamů a zvukově obrazových záznamů (videoklipů) podle §§ 15, 16, 20, 21, 22, 23 a 25 ve spojitosti s §§ 78 a 82 zákona č. 121/2000 Sb. (autorský zákon) ve znění pozdějších předpisů v období od 1.1.2015 do 31.12.2015, jehož vyplněním a potvrzením je třeba aktuální katalog platný pro vyúčtování odměn vybraných za užití v roce 2015 právně a formálně potvrdit.

Do formuláře uveďte celý katalog nahrávek, ke kterým pro rok 2015 vlastníte či vykonáváte práv (včetně v roce 2015 nově vydaných nahrávek). Nahrávky, ke kterým jste práva vlastnili/vykonávali v minulosti avšak v roce 2015 již nikoliv, do katalogu neuvádějte. Instrukce, jakým způsobem standardizovaný elektronický formulář vyplnit a čeho se při vyplňování vyvarovat, naleznete v přiložených Doplňujících informacích ke katalogům výrobce.

Termín dodání tohoto česného prohlášení a jeho přílohy (tzn. katalogu nahrávek ve standardizovaném elektronickém formuláři uloženém na flashdisku, CD nebo jiném nosiči) společnosti Intergram pro potřeby vyúčtování odměn vybraných za rok 2015 je 25. 1. 2016. Katalogy obdržené po tomto datu nebudou ve zmíněném vyúčtování zohledněny.

Další komunikaci a přebírání doložených katalogů a čestných prohlášení vyřizuje kolega Ing. Michal Krejčiřík (tel.: 221 871 932, email: michal.krejcirik@intergram.cz)

V případě užití jiných formátů či technických dotazů se, prosím, obraťte na mého kolegu Patrika Boubína (tel.: 221 871 912, e-mail: patrik.boubin@intergram.cz).

 

Děkujeme.

Lenka Plačková

Vedoucí oddělení

evidence a odměny zastupovaných

Zpět

Archiv aktualit