Nacházíte se:   Intergram   ›  Dotazy zastupovaných

Dotazy zastupovaných

Dotazy zastupovaných

Vážení členové společnosti INTERGRAM, vážení umělci a výrobci,

chceme i nadále jít cestou co největší transparentnosti ve výběru a rozdělování odměn, jež vám náleží. Chystáme pro vás webové rozhraní, v němž si každý zastupovaný bude moci zkontrolovat, z čeho jsou vypočítány jeho odměny, a zároveň tedy i jak byly jeho výkony a záznamy užity ve vysílání rádií a televizí.

Již nyní bychom však chtěli zlepšit v tomto směru naše služby vám, zastupovaným, a to především ve vztahu k jakýmkoli dotazům z vaší strany. Níže naleznete formulář, kde můžete uplatnit jakékoli své dotazy či případné reklamace vůči výběru vašich odměn naší společností.

Nerozumíte zaslanému vyúčtování? Máte pochybnosti, zda vysílatelé správně nahlásili užití vašich výkonů a záznamů, ze kterých Intergram vychází? Máte jakékoli jiné dotazy či připomínky k činnosti INTERGRAM? Neváhejte nám napsat! Uděláme vše pro to, aby váš problém byl v přiměřené době vyřešen a aby byl jakýkoli váš dotaz zodpovězen.

Vážení zastupovaní, z důvodu zachování soukromí a osobních dat budeme odpovídat pouze na dotazy, které ověříme vůči e-mailovým adresám, které máme v naší evidenci.

 

Kontaktní formulář


Změnit text