Nacházíte se:   Intergram   ›  Pro členy   ›  

Web zastupovaných - umělci

 

Tato aplikace slouží k vygenerování záznamů (pořadů, snímků, titulů) vyúčtovaných v daném kalendářním roce na území České Republiky. Seznam je generován vždy pro konkrétního výkonného umělce či soubor. Seznam obsahuje pouze ty záznamy, za které Intergram vybral a vyúčtoval příslušnému výkonnému umělci odměnu.

Pro přístup do této aplikace je třeba provést registraci. Přístup může získat pouze výkonný umělec, člen souboru či dědic, pro kterého Intergram vybral a vyúčtoval odměnu v daném období a který má s Intergram uzavřenou smlouvu o zastupování.

Zaregistrovat se lze osobně přímo v prostorách spol. Intergram z.s. (Klimentská 1207/10, Praha 1) či online - vyplněním elektronického formuláře na webových stránkách. V obou případech je nutné ověření Vaší totožnosti, které bude provedeno zde v Intergram. K tomuto účelu je třeba si domluvit osobní schůzku s asistentkou ředitele Danielou Nárožníkovou (tel.: 221 871 911, 777 266 926), anebo v případě, že nemáte možnost dostavit se do Intergramu osobně, lze ověření Vaší totožnosti provést na vyplněném elektronickém formuláři u notáře či pomocí služby Czech POINT. Formulář s ověřeným podpisem je nutné zaslat poštou na adresu INTERGRAM, z. s., Klimentská 1207/10, 110 00 Praha 1. Po ověření totožnosti Vám následně budou zaslány přístupové údaje.

Zobrazit více